O FIRMIE

OFIRMIE-TOP1b

Jesteśmy nowo powstałą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa prawnego, działającą na rynku od listopada 2012r.

W zakresie naszej działalności świadczymy wszechstronne usługi doradcze na rzecz naszych klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów prawnych prawa publicznego (prawo administracyjne) oraz w sferze prawa prywatnego (szeroko pojęta cywilistyka). Szczególny przedmiot naszych zainteresowań stanowią: prawo spadkowe, prawo rzeczowe, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze, prawo budowlane, prawo spółek handlowych, prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo ochrony konsumentów oraz prawo spółdzielcze i lokatorskie, prawo sportowe.

Wspieramy osoby poszkodowane i pomagamy im w dochodzeniu należnych im praw oraz reprezentowaniu ich w postępowaniu o wypłatę odszkodowania za doznaną szkodę.

Zajmujemy się obsługą prawną firm, fundacji, stowarzyszeń oraz klubów sportowych.
Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalną, kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie, na którą składa się między innymi:

  • bezpłatna analiza dokumentów prawnych,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • kierowanie wniosków oraz składanie odwołań od decyzji organów administracji,
  • tworzenie projektów umów,
  • reprezentacja klienta w postępowaniach sądowych,
  • uzyskiwanie odszkodowań.

Wykonując naszą pracę, szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia Państwu rzetelnej i terminowej pomocy, dokładając wszelkich starań, aby każda sprawa została przeanalizowana z uwzględnieniem specyfiki danego przypadku. Znajdujemy najbardziej korzystne, ale przede wszystkim skuteczne rozwiązania Państwa problemów.

Mając na uwadze zapewnienie jak najpełniejszej dyspozycyjności w kontaktach z Klientami, oprócz kontaktu telefonicznego można z nami kontaktować się mailowo.