Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia – Adwokat, Radca Prawny, Prawnik – z siedzibą w Olkuszu zaprasza do wizyt osobistych, kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy.

Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia – Adwokat Olkusz, Radca Prawny Olkusz, Prawnik Olkusz zajmuje się sprawami o rozwód, o alimenty, podział majątku wspólnego, stwierdzenie nabycia spadku, odszkodowaniami, sprawami karnymi czy o wykroczenia. Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia – Adwokat Olkusz, Prawnik Olkusz zajmuje się obsługą prawną firm, spółek, zamówieniami publicznymi.

Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia –Adwokat Olkusz, Prawnik Olkusz, prowadzi sprawy dotyczące emerytur pomostowych, spraw Frankowych, sporów z Bankami. Świadczymy pomoc prawną w przygotowaniu odwołania od decyzji ZUS. Prowadzimy sprawy o działy spadku, o eksmisję.

Oferujemy kompleksową pomoc prawną w kwestiach wykonywania kary pozbawienia wolności w ramach dozoru elektronicznego.

Prowadzimy sprawy cywilne m. in : o zapłatę, o działy spadku, o stwierdzenia nabycia spadku, o eksmisję.

Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia zaprasza do siedziby przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3/13 w Olkuszu

Kancelaria Prawnicy Bracia – Adwokat Olkusz, Prawnik Olkusz jest usytuowana w niedalekiej odległości od Sądu Rejonowego w Olkuszu. Z Sądu Rejonowego w Olkuszu można dostać się do Kancelarii Prawnej Prawnicy Bracia komunikacją miejską.


Kancelaria Prawna Prawnicy Bracia


ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3/13
32-300 Olkusz

    Imię i nazwisko / firma *

    Adres e-mail *

    Telefon

    Wiadomość *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.